Lahden Samba Maracanä ry logo

TIEDOTTEITA

Ryhdy sambakoulun kannatusjäseneksi

Jos koet, että vaikka et ole aktiivisesti mukana toiminnassamme, mutta sydämesi sykkii silti Maracanãn tahtiin, voit tukea meitä…
Samba Maracana oletuskuva

Yhteystiedot

Postiosoite                                  

Lahden Samba Maracanã ry.
c/o Riitta Pokki
Jokiäyräänkatu 7
15840 LAHTI


Harjoitustila                              

Moisionkatu 6, 3.kerros 15100 Lahti
      


Lisätietoa sambakoulustamme ja opetuksesta:

Yleiset tiedustelut:
Riitta Pokki
riitta.pokki@gmail.com
puh.050 3028212
 

Bateria:
Olli Reijonen
o.a.reijonen@gmail.com
puh. +358443311124

Tanssi:
Sanja Pokki
sanja.pokki@gmail.com
puh. 044 090 8050
 

Show-myynti / Bookings

 
mia.siivonen@hotmail.com
+358405902969
 

Hallitus kaudella 2017-2018

Riitta Pokki, puheenjohtaja, riitta.pokki@gmail.com

Olli Reijonen, varapuheenjohtaja, o.a.reijonen@gmail.com

Pirjo Purhonen,varajäsen, rahastonhoitaja kirjanpito / tilinpäätökset, pirjo.purhonen@tulosdata.fi

Ritva Halme,jäsen,  r.halme@luukku.com

Sanja Pokki,jäsen  sanja.pokki@gmail.com

Mia Siivonen, jäsen, mia.siivonen@hotmail.com

Ritva Nurminen, varajäsen

 

 

 


Maracanãn harjoitustilat kartalla