Lahden Samba Maracanä ry logo

TIEDOTTEITA

Ryhdy sambakoulun kannatusjäseneksi

Jos koet, että vaikka et ole aktiivisesti mukana toiminnassamme, mutta sydämesi sykkii silti Maracanãn tahtiin, voit tukea meitä…
Samba Maracana oletuskuva

Yhteystiedot

Postiosoite                                  

Lahden Samba Maracanã ry.
c/o Riitta Pokki
Jokiäyräänkatu 7
15840 LAHTI


Harjoitustila                              

Moisionkatu 6, 3.kerros
      


Lisätietoa sambakoulustamme ja opetuksesta:

Yleiset tiedustelut:
Mia Siivonen
mia.siivonen@hotmail.com
puh. 040 590 2969
 

Bateria:
Lari Lius
larihermannilius@gmail.com
puh. 040 775 3513

Tanssi:
Sanja Pokki
sanja.pokki@gmail.com
puh. 044 090 8050
 

Show-myynti / Bookings

 
riitta.pokki@gmail.com
+35850 302 8212
 

Hallitus kaudella 2015-2017

Mia Siivonen, puheenjohtaja, mia.siivonen@hotmail.com

Niina Mustasalo, varapuheenjohtaja, niina_mustasalo@hotmail.com

Riitta Pokki, rahastonhoitaja, riitta.pokki@gmail.com

Pirjo Purhonen, kirjanpito / tilinpäätökset, pirjo.purhonen@tulosdata.fi

Ritva Halme, r.halme@luukku.com

Sanja Pokki, sanja.pokki@gmail.com

Ritva Nurminen, varajäsen

 

 

 


Maracanãn harjoitustilat kartalla